Loading...

Asfen Construction Kurumsal

Hakkımızda

ASFEN İNSAAT VE YATIRIM LTD , faaliyetlerine ilk olarak 1978 tarihinde, kurucumuz Fehmi KÖROĞLU tarafından KÖROĞLU Ltd ile başlamış olup; insaat, yapı işleri, arsa parselizasyon başlıca sektörleri olmuştur. 1982 yılında bünyesine kattığı Fehmi Koroglu İnşaat Şti. Ltd. ile KKTC inşaat sektöründe söz sahibi olmuş, çesitli yap-sat projelerinin yanısıra ; Üniversite binası, ögrenci yurdu, otel, devlet ve askeri binalar başta olmak üzere önemli işlere imza atmıştır. Ardından, 2007 yılında kurulan Broker&Co Ltd şirketi ile arazi bankacılığı, gayrimenkul yatırım ve satış işlerini başlatmış olarak uluslararası yatırımcılar için güvenli bir yatırım danışmanlık şirketi haline gelmiştir.

Vizyon

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

Misyon

40 yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek.